VOIGT nano glas 600 ml płyn do szyb

Płyn do mycia szyb, luster i innych powierzchni szklanych o właściwościach antystatycznych. To nowoczesny preparat, który wykorzystując nanotechnologię, zabezpiecza myte powierzchnie przed ponownym osadzaniem się brudu. Efekt ten uzyskujemy dzięki zastosowaniu nanocząsteczek krzemu, który sprawia, że powierzchnia myta staje się nie tylko odporna na brud, ale nawet samoczyszcząca. Płyn Voigt myje i nabłyszcza, nie wymagając przy tym wycierania i polerowania.
Wystarczy je jedynie spryskać i przetrzeć czystą ściereczką. Dzięki zastosowaniu specjalnych kompozycji zapachowych, płyn pozostawia piękny, cytrusowy, świeży zapach. Nano Glass skutecznie usuwa również tłuste zabrudzenia. Nie pozostawia smug, dzięki czemu niepotrzebne jest długie polerowanie szyb. 

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkt ten stosowany jest nie tylko podczas domowych porządków, ale również znajduje swoje zastosowanie w branży gastronomicznej, hotelowej czy motoryzacyjnej. Warto zatem wypróbować wysoką skuteczność Nano Glass VC 176 we własnym domu. Przekonaj się, dlaczego Nano Glass jest tak popularny w wyżej wymienionych branżach. Skorzystaj z niego już dziś!